fbpx

Materace typu pocket

Referencje naszego klienta

Czy wiesz, że kręgosłup w poszczególnych częściach posiada różne obciążenie naszego ciała? Niby oczywiste, ale aby np. cięższe biodra nie zmieniały pozycji, a kręgosłup rano nie bolał, stworzyliśmy 7 stref twardości w materacu. Jak to działa? Tam, gdzie jest większy ciężar ciała, materac mniej poddaje się naciskowi. Tylko tyle i aż tyle. Zadowolony gość hotelowy, to dobre opinie i nowi goście! Nasze materace hotelowe powstają na bazie najwyższej jakości surowców. To surowce decydują o końcowej jakości naszych materacy dla hoteli. Odpowiedniej jakości piany wpływają na żywotność materacy oraz komfort użytkowania, podobnie jak sprężyny oraz gęsty filc. Nie zapominajmy także o pokrowcu na materace hotelowe. Mogą posiadać atesty na trudnopalność, nadawać się do prania chemicznego lub tradycyjnego, posiadać właściwości antyalergiczne, być spinane ze sobą i tak dalej. Który wybieracie?

 

Wspaniały smak mozelskich win

Wspaniały smak mozelskich win jest znany na całym świecie. Pierwsze winnice zostały założone 2000 lat temu przez Rzymian. Wina te są dystyngowane, pełne szlachetnego smaku.

Czytaj więcej

Leżaki drewniane ze Skandynawii dla hoteli i apartamentów

 

 

Wygodne i ekologiczne meble - leżaki drewniane ze Skandynawii. Ascetyczne wzornictwo i doskonałe wykonanie zapewniają niepowtarzalny komfort użytkowania, a skandynawski design zachwyci nawet najbardziej wymagających. Ciekawostka: fotele EcoChair nie zawierają żadnych elementów metalowych! 

Ich niepowtarzalna skandynawska uroda i jakość odnajduje się zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz. To piękne i stylowe meble na taras, do oranżerii czy sauny, ale też do salonu. 

Idealne na tarasy hoteli, do apartamentów, obiektów noclegowych.

Jeśli obiekt noclegowy chce się wyróżnić spośród innych, te leżaki z pewnością stworzą wyjątkowy design.

Oprócz leżaków proponujemy także poduszki do leżaków oraz stoliki.

 

Starannie wyselekcjonowane wina węgierskie

Region tokaji znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa od 2002 r., jest najbardziej znanym regionem wina na Węgrzech.

Czytaj więcej

Best Western Hotel Mariacki

Mamy przyjemność zaprezentować nasze wykonanie mebli do pokoi hotelowych w hotelu Best Western Hotel Mariacki w Katowicach.

Czytaj więcej

Nasze dostawki hotelowe w Aparthotel Czarna Góra

Dostawki hotelowe w nowoczesnym wymiarze – wykonaliśmy je dla Aparthotelu Czarna Góra w Stroniu Śląskim.

Czytaj więcej