fbpx

Wyposażenie hoteli

W trakcie kilkuletniej współpracy z Klientami, otrzymaliśmy wiele zapytań o produkty wyposażenia hotelowego, jak na przykład dostawka hotelowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Początkowo byliśmy certyfikowanym przedstawiciel producenta mebli Class-Mebel. Obecnie posiadamy własną markę na materacy hotelowych oraz łóżka kontynentalne dla obiektów noclegowych, wykonanych z wysokiej jakości komponentów. Jakość zdecydowanie wyróżnia nasze produkty. Klient pamięta wysoką jakość, nie niską cenę - oto tajemnica firmy, która reprezentuje pro klientowskie zasady.

Stworzyliśmy dla Państwa szerszy zakres usług. Oszczędność czasu, efektywne zarządzanie obowiązkami podczas inwestycji hotelowych oraz ułatwione zarządzanie budżetem – oto, co zyskuje nasz Klient. Towary, w większości polskich producentów, gwarantują wysoką jakość, szybki serwis, ciekawe wzornictwo. Elastyczne działanie, kreatywne pomysły oraz pomoc podczas inwestycji są dla nas bardzo ważne. Zadowolenie Inwestorów cieszy nas najbardziej.

Polecamy państwu takie produkty, jak:

 - łóżka hotelowa kontynentalne, z możliwością łączenia, typu skrzyniowego lub z wbudowanymi sprężynami - konstrukcja w pewnym stopniu podobna do materaca, jednak jest to mocne uproszczenie,  

 - wina jakościowe importowane wprost z winnic z Węgier, Słowacji, a także z Niemiec oraz Czech

  - materace hotelowe: materace kieszeniowe (tzn. pocket), materace sprężynowe, materace piankowe, toppery - tak zwane wierzchnie. Materac hotelowy najlepszej jakości, to ukryty skarb obiektu  - zadowolony gość hotelowy ale i ogromna oszczędność dla właściciela obiektu. Nikt nie chce wymieniać materacy często, prawda?

 - dostawki hotelowe składane, w tym w formie rozkładanych foteli, rozkładanych sof, oraz bardzo popularna dostawka hotelowa składana, na kółeczkach. Tu należy zaznaczyć, że oferujemy kilka modeli dostawek hotelowych. Najpopularniejsze są dostawki Premium, które są odporne na obciążenia do 120kg, występują w wymiarach 80x200x13 oraz 90x200x13. Od 2023 roku wprowadziliśmy dostawki Premium Memory, z warstwą materaca o ponadprzeciętnym komforcie spania. Proponujemy także dostawki hotelowe z materacem 10cm, niegdyś bardzo popularne, dzisiaj traktowane jako alternatywa dostawek hotelowych składanych z grubym materacem. Dostawki uzupełniają potencjał noclegowy hoteli oraz pensjonatów. Są niezastąpione zarówno w górach podczas sezonu zimowego, jak i latem, podczas okresu wakacyjnego. Dostawka hotelowa to znakomite rozwiązanie w obiektach typu sale weselne z miejscami noclegowymi, jak również apartamenty. 

- łóżeczka turystyczne dla dzieci, z kółeczkami, bezpieczne dla dzieci, składane, estetyczne.

 - tekstylia hotelowe, w tym bielizna hotelowa, ochraniacze na materace, kołdry, ręczniki, szlafroki, papcie. Wykonujemy także hafty, szczególnie popularne w hotelach i pensjonatach, które posiadają więcej miejsc noclegowych i zależy im na tym, aby pościel z pralni wracała bez pomyłki. Nasza pościel jest szyta dla każdego klienta. Są wykonywane z najwyższej jakości satyny. W ofercie posiadamy także pościel płócienną, jeśli obiekt poszukuje ekonomicznego rozwiązania. Nowością 2023 jest pościel z kory, specjalnie wprowadzona na życzenie naszych klientów.

 - loże barowe, które są wizytówką obiektów. 

 - sofy hotelowe - sofy do lobby jak również jak i typowe sofy rozkładana do pokoi hotelowych. Polecamy modele sof z podłokietnikami jak i nowoczesne formy bez podłokietników, oraz formy w stylu glamour oraz chesterfield

 - leżaki z litego drewna, w tym modele z modrzewiu syberyjskiego, odporne na trudne warunki atmosferyczne, jak mgła, wilgoć, niska temperatura. Leżaki idealnie sprawdzają się w spa, przy basenach, w ogrodach, jak i na tarasach hoteli oraz pensjonatów.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z referencjami, jakie otrzymaliśmy od naszych Klientów, w zakładce „Referencje”.